Kaasteelised

Arvo Pärdi Keskuse rajamine Eestisse on olnud helilooja perekonna initsiatiiv ja südameasi. Perekond on finantseerinud nii ruumide soetamise, arhiivimaterjalide Saksamaalt Eestisse toomise kui ka igapäevaste kulude katmist.

Lisaks riigipoolsele toele ja eraettevõtete toetusele oleme keskuse ülesehitamisel tänulikud oma koostööpartneritele, vabatahtlikele ja kaasteelistele nii Eestis kui väljaspool nende kogemuste ja pühendumuse eest.

Arvo Pärdi Keskuse koostööpartnerid ja kaasteelised:

Doug Maskew, Toomas Siitan, Saale Kareda, Madis Kolk, Kaarel Kuurmaa, Dorian Supin, Reet Sokmann, Hedi Rosma, Angelika Schneider, Krista Peek, Viive Valper, Jaan-Eik Tulve, Jorma Sarv, Marrit Andrejeva, Andres Kurg, Ra Luhse, Rein Lang, Inga Bowden, Rob Bowden, Maarja Neivelt, Indrek Neivelt, Maarja Loorents, Key Aavoja, Kristi Liiva, Ruti Einpalu, Mart Einpalu, Helge Saks, Kaire Maimets-Volt, Kristi Jõeäär, Eneli Meresmaa, Karin Laansoo, Grete Vellend, Liina Vilgats, Liis Kuusemäe, Hanna Schutting, Angela Pechter, Allar Pechter, Tea Trahov, Liivika Simmul, Aivar Napits, Tanel Veenre, Tiina Ristimets, Kalev Käosaar, Karina Vabson, Assar Jõepera, Laura Välja, Mall Eltermaa, Joonas Sildre, Malle Maltis, Aive Sarapuu, Peeter Sarapuu, Evelin Ilves, Toomas Hendrik Ilves

Universal Edition
ECM Records
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Vanalinna Hariduskolleegium
Püha Vladimiri Õigeusu Teoloogiline Seminar
Eesti Riigiarhiiv
Tartu Ülikooli Filosoofiateaduskond
Britten-Pears Foundation
Arnold Schönbergi keskus
Eesti Arhitektide Liit
Eesti Muusika Infokeskus
Eesti Muusikanõukogu

 

Miks toetan Arvo Pärdi Keskust?

Ranno Tingas, Ernst&Young Baltic
Pean seda väga suureks privileegiks, et võime olla Arvo Pärdi Keskuse toetajad. Arvo Pärt on oma heliloominguga maailmas tipptasemel Eestit esindanud ning kui saame oma kogemuste ja teadmistega aidata tema loomingu talletamisele ja tutvustamisele, siis tahame oma panuse anda.

Sten Luiga, Cobalt
Arvo Pärt on meie väikese rahva üks suurkujudest. Perekond ja eriti tema abikaasa Nora Pärt on näinud vaeva, et need materjalid praegu keskuses on. Palju toredaid inimesi on keskuse loomiseks vabatahtlikuna oma õla alla pannud ja see entusiasm nakatas meidki.

Liivika Simmul (vabatahtlik alates keskuse loomisest)
Loomulikult ei ole ma andnud midagi võrreldes sellega, mida olen saanud: eeskätt neid kogemusi ja impulsse, mida elus otsin ja vajan. Koostöö tegemine APKga on minu jaoks sama, mis kokkupuude AP muusika ja maailmaga. Tunnen sedasama südantülendavat mõju. Keskus on kui muusika kaksikvend, kannab sama vaimu lihtsalt teisel kujul. Vaimu, mis aitab mul elada.

Tõnu Steinberg, TallinnHotels OÜ 

Meie igapäevasest tööst sõltub väga palju, millise mulje me jätame Eestist: meie külalislahkusest, hoolimisest, sõbralikkusest, korralikkusest, puhtusest, meisterlikkusest. Meis on soov ja kirg esindada Eestit kõige paremal moel. Usume, et ka Arvo Pärdi Keskus kannab endas samu väärtusi.