fbpx

Inimesed

Anni Marie Rea

Anni tuli Arvo Pärdi Keskuse juurde tööle 2021. aastal. Talle tundus põnev võtta osa keskuse mitmetahulisest tööst, mis rikastab nii muusikalises kui vaimses mõttes ja pakub võimalust seista silmitsi väljakutsetega, mis on tihti ootamatud ja valdkondade ülesed.

Anni ülesanneteks on nõukogu esimehe töö assisteerimine. Tema esimene suurem ülesanne oli aidata käivitada 2021. aastal loodud Arvo Pärdi Keskuse Sihtkapitali ning tagada selle sujuv toimimine. Sihtkapitali eesmärk on kindlustada Arvo Pärdi Keskusele püsiv sissetulekuallikas, mis moodustub põhiliselt annetustest ja kasvab tänu kapitali investeerimistegevusele.

Varem on Anni töötanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja teatrimajas ning alates 2019. aastast olnud Haapsalu vanamuusikafestivali ja ansambli Floridante tegemiste juures. Samuti on ta neli aastat laulnud kooris Voces Tallinn, millest ühe aasta olnud ka kollektiivi mänedžer.

Anni on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikapedagoogika eriala koorimuusika suunal ja täiendanud ennast Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli muusikaettevõtluse spetsialisti jätkukursusel.

Tähelepanu! 6.-9. aprillini on keskus külastajatele suletud. Kauneid ülestõusmispühi!

Pood