Keskusest

Meie toetajad

„Ma võiksin võrrelda oma muusikat valge valgusega, mis sisaldab kõiki värve. Vaid prisma saab lahutada värvid ja muuta need nähtavaks; selleks prismaks võib olla kuulaja hing.“ (Arvo Pärt)

Meist

Arvo Pärdi Keskus on helilooja Arvo Pärdi isikuarhiiv ning info- ja muusikakeskus. See on avatud kohtumispaik muusikutele, teadlastele ja muusikahuvilistele – kõigile neile, kes tunnevad huvi tema loomingu ja mõttemaailma vastu. Keskuse süda on arhiiv, mis sisaldab helilooja loominguga seotud infot ja dokumente nii füüsilisel kui ka digitaalsel kujul. Arvo Pärdi Keskus on avatud kõigile, kes soovivad kuulata, õppida, mõista.

Meie toetajad

Lisaks piletimüügist ja muudest tegevustest saadud omatulule ning Eesti Vabariigi toetusele oleme keskuse ülesehitamisel tänulikud lahketele sõpradele, toetajatele, heategijatele, koostööpartneritele ja vabatahtlikele nii Eestis kui väljaspool.

Oma toetusega pakud palju rohkem kui pelgalt rahalist tuge: aitad meil harida pinnast Arvo Pärdi muusika ja sõnumi igakülgseks uurimiseks. Sinu abiga saame laiendada oma arhiivikogu ning teha seeläbi Arvo Pärdi pärandi avalikkusele kättesaadavamaks.

Tutvu erinevate võimalustega Arvo Pärdi Keskust toetada.

Kõiki toetajaid tunnustatakse soovi korral nimeliselt meie veebilehel kas Arvo Pärdi Keskuse toetajaliikmete, sõprade seltsi liikmete, heategijatena või ettevõtetena.

Toetatav projekt
Toeta Arvo Pärdi Keskust
Annetan raha
Vali annetuse summa või kirjuta sobiv summa lahtrisse
Minu andmed
Palun kontrollige oma ees- ja perekonnanime
Palun kontrollige e-mail addressi
Vormistamine
Vormista annetus valides eelistatud panga
Annetust vahendab
Toetatav projekt
Toeta Arvo Pärdi Keskust
Vormistamine
Vormista annetus valides eelistatud panga
Annetust vahendab

 

23. detsembrist kuni 1. jaanuarini on keskus suletud.

Pood