fbpx

Uudised

Arvo Pärdi Keskus ühineb Pai algatusega

19.04.2021

Arvo Pärdi Keskus liitub Pai algatusega ja kutsub üles avaldama tänu ja tunnustust tänu õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemia eesliinil.

Algatusega luuakse ja võetakse kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks.

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötatajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult.

Eestis on õdesid ja hooldustöötajaid ligi 17 000. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me osaleda algatuses, et kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga. Kui paljudeni see ettevõtmine jõuab, sõltub meie kõigi panusest.

Anna oma panus:

Algatuse partneriks on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Fond on seisuga 01.04.2021 Maksu- ja Tolliameti tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas, seega on annetused maksuvabad ja märgitavad teie 2021. aasta tuludeklaratsioonis. Fondi partneri juures Coop Pangas on avatud Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna ”PAI”. Lisaks koostöös Teliaga on avatud annetustelefonid 9000105 (annetus 5.- €) ja 9000110 (annetus 10.- €).

Loe lähemalt algatuse kodulehelt.

Uudiskiri