fbpx

Korduma kippuvad küsimused

Asukoht

Arvo Pärdi Keskus asub Laulasmaal, 35 km Tallinnast. Juhised siia tulekuks leiab siit: Kuidas tulla?

Parkimine

Külastajate parkla asub Kellasalu tee alguses, umbes 250 meetri kaugusel keskusest.

Lapsevankrid ja ratastoolid

Keskuses on mugav liikuda nii lapsevankri kui ka ratastooliga. Suvel pääseb nendega külastama ka keskuse torni, kus on lift. Ratastoolide jaoks on olemas ka eraldi ligipääs torni – küsi juhiseid keskuse infolauast. Keskuse kabelit kahjuks iseseisvalt ratastooliga külastada ei saa, sest sisehoovis on astmed.
Erivajadusega külastaja infot saab lähemalt lugeda siit: Erivajadusega külastaja.

Garderoob

Keskuses on olemas ilma valveta garderoob, mis asub infoletist paremal. Garderoobis on olemas ka lukustatavad hoiukapid – vaja on ühe-eurost münti, mille saab pärast tagasi.

Loomad

Lemmiloomad ei ole keskuses lubatud, välja arvatud pimedate juhtkoerad ja teenistuskoerad ülesannete täitmisel.

Keskuse torn

Keskuse torni saab külastada vaid suveperioodil 2. maist kuni 1. oktoobrini. Torni pääseb mööda metsarada. Ratastoolide jaoks on olemas ka eraldi ligipääs torni – küsi juhiseid keskuse infolauast.

Kontserdid keskuses

Keskuse kontsertidele tuleb osta eraldi pilet. Piletid on hinnaga 15/25/50 eurot ning on müügil piletimüügikeskkonnas Fienta ning keskuses kohapeal. Gruppidele (kuni 20 inimest) on kohtade olemasolul võimalik pileteid broneerida, kirjutades aadressil info@arvopart.ee.

Keskuse külastamine grupina

Kui külastate keskust grupina (kuni 20 inimest), siis palume oma külaskäigust ette teavitada aadressil info@arvopart.ee. Seda ka juhul, kui külastate keskust omal käel.

Ruumide rent

Rendime soovijatele oma ruume, kui plaanitav üritus sobib keskuse tegevusega. Ruumide rendi osas võtke palun ühendust toomas@arvopart.ee.

Kaotatud ja leitud

Kui avastate, et olete midagi keskuse külastamisel kaotanud, siis palume pöörduda meie infolauda (+372 335 3000) või kirjutada meile info@arvopart.ee.

Pildistamine ja filmimine keskuses

Arvo Pärdi Keskuses on pildistamine lubatud. Pildistamine ja/või filmimine kommertseesmärgil on lubatud ainult eelneval kokkuleppel Arvo Pärdi Keskusega. Oma soovist palume kirjutada nele@arvopart.ee.

Info

Arvo Pärdi Keskuse infolaud töötab K‒P kell 12‒17, tel: +372 335 3000. E-posti teel saab ühendust aadressil info@arvopart.ee. Keskuse töötajate kontaktid leiab siit: Inimesed.

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri