Piletid

NB! Seoses viiruse suurema levikuga ning valitsuse korraldusega pääseb alates 9. augustist 2021 keskusesse üksnes vaktsineerimis- või läbipõdemistõendi või negatiivse COVID-testi ettenäitamisel.
PCR-test ei tohi olla tehtud varem kui 72 tundi enne keskuse külastust, kiirtesti kehtivusaeg on 48 tundi (mis on tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures ning millele on väljastatud sertifikaat).

Kuni 18-aastased ei pea tervisetõendit esitama. Kohapeal kiirtestimist ei toimu!

Hoiame end ja üksteist!

Täispilet6 €

Sooduspilet4 € ((üli)õpilased, õpetajad, pensionärid, pressikaardi ja Eesti muuseumitöötaja kaardi omanikud)

Perepilet – 12 € (kaks täiskasvanut ja nende alaealised lapsed)

Tasuta saavad keskust külastada alla 7-aastased lapsed (k.a), erivajadustega inimesed ja nende saatjad ning ICOM muuseumikaardi omanikud.

Pai kaardi omanikele

40 € Pai kaart ‒ kaardi eest saab lunastada 2 piletit teie valitud kontserdile (tavahind 25 €/pilet) või ühe giidiga ringkäigu grupile eesti või vene keeles (tavahind 45/55 €). Palume kontserdipiletid ja ekskursiooni eelnevalt broneerida, kirjutades info@arvopart.ee. (Ekskursioonile lisandub keskuse pilet inimese kohta.)

10 € Pai kaart ‒ kaks pääset keskusesse või üks perepääse.

Kinkekaardid

Keskusest saab soetada ka kinkekaarte väärtuses 5 €, 15 €, 25 €, 40 € ja 100 €. Kinkekaartide eest võib lunastada sissepääsu, tasuda keskuse poes või osta pileteid kontserdile.

Ringkäik giidiga

grupile 45 €, võõrkeeles 55 €. Lisandub keskuse pilet inimese kohta.

Pood