fbpx

Külastajale

Erivajadusega külastaja

Ootame keskust külastama kõiki inimesi, kes tunnevad huvi Arvo Pärdi muusika ja mõttemaailma vastu. Soovitame enne saabumist kirjutada info@arvopart.ee või helistada meie infolauda +372 335 3000, et saaksime keskuse külastuse teie jaoks võimalikult mugavaks muuta.

Saabumine ja parkimine

Külastajate autoparklast viib keskuseni tähistatud metsatee, keskus asub sealt 250 meetri kaugusel.

Invatähistusega sõidukil on lubatud sõita piki Kellasalu teed külastajate suurest parklast edasi,  kaks tähistatud invaparkimiskohta asub Kellasalu tee 10 vastas.  Sealt viib keskuseni metsatee, mille pikkus on 80 meetrit. Tähelepanu, tee alguses on väike kallak.

Erivajadusega külastajad saavad soovi korral parkida ka meie töötajate parklas, mis asub otse maja kõrval, ning siseneda läbi töötajate sissepääsu. Palume sellest vajadusest ette teada anda info@arvopart.ee või telefonil +372 335 3000.

Liikumine majas

Hoone peasissepääsu ees ei ole treppe, sissepääs on maapinnaga samal tasandil. Hoones puuduvad lävepakud ning kogu põrand on samal tasapinnal. Suurimas siseõues asuvasse kabelisse pääsemiseks on vaja kõrvalist abi, hoov asub madalamal tasapinnal ning kabeli uks on maapinnast kõrgemal. Keskuses on erivajadustega külastajate jaoks olemas 2 rulaatorit.

Juhtkoeraga külastamisel palume eelnevalt kirjutada info@arvopart.ee või helistada +372 335 3000.

Invatualett

Invatualett (liuguksega) asub infoleti läheduses.

Vaegnägijatele

Arvo Pärdi Keskuse püsinäitus „Kui sa otsid nagu nullist peale“ viib külastajad rännakule Arvo Pärdi
mõttemaailma, kohtuma helilooja aastakümnete jooksul kirja pandud mõtisklustega vaikuse, sõna ja heli üle. Vaegnägijate jaoks on need mõtted linti lugenud näitleja Rain Simmul ning neid saab kuulata audiogiidi vahendusel. Audiogiidi saab küsida keskuse infoletist ning töötaja seadistab audiogiidi näituse kuulamise režiimi.

Vaegkuuljatele

Infolauas ja saalis puudub hetkel silmusvõimendi.

Ekskursioonid

Ekskursioonide tellimiseks erivajadustega inimestele palume kontakteeruda info@arvopart.ee.

Uudiskiri