fbpx

Sündmused

Filmi “Tintinnabuli metsas” kinoesilinastus

Film

P 13. oktoober 2019, 15.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

(ERR, 2019)

Tutvustus

Tintinnabuli metsas (ERR, 2019)

Eesti Rahvusringhäälingu film „Tintinnabuli metsas“ toob vaatajateni aasta tagasi aset leidnud Arvo Pärdi Keskuse avapäeva muusikalised kõrghetked ja pidupäeva meeleolu. Filmis avavad keskuse loomise algimpulssi ja ideed nii helilooja abikaasa Nora Pärt kui ka keskuse töötajad Kristina Kõrver ja Anneli Kivisiv, sõna saavad mõistagi ka Pärdi olulised kaasteelised: muusikateadlane Toomas Siitan, dirigent Tõnu Kaljuste, plaadifirma ECM asutaja Manfred Eicher, viiulisolist Anne Akiko Meyers, Saksa Liidupäeva kauaaegne presindent Norbert Lammert jt. Oma nägemust männimetsa rüppe peidetud keskuse arhitektuurist kirjeldab hoone üks arhitekte Enrique Sobejano.

Film oli ETV eetris 19. aprillil 2019. Nüüd on seda esimest korda võimalik vaadata suurelt ekraanilt praeguseks aasta aega tegutsenud keskuses.

ERRi filmi „Tintinnabuli metsas“ stsenaristid on Erle Veber ja Joonas Hellerma, režissöör Erle Veber, toimetaja Hedi Rosma ja produtsendid Heidi Pruuli ja Heiki Sepp.

Arvo Pärdi Keskuse avamise pidulikud sündmused toimusid 12. ja 13. oktoobril 2018, kõigile muusikahuvilistele avas keskus uksed 17. oktoobril 2018.

 

Hinnainfo

Piletiga saab külastada ka keskust.

VÄLJA MÜÜDUD.

Sündmused

Uudiskiri