fbpx

Sündmused

Hiiumaa Homecoming Festival. Talv

Kontsert

P 18. detsember 2022, 17.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Sündmuse korraldaja

MTÜ Hiiumaa Homecoming

Tutvustus

Hiiuma Homecoming Festivali korraldajaks on MTÜ Hiiumaa Homecoming, mis on loodud samanimelise, klassikalisele ja kaasaegsele kammermuusikale pühendatud festivali ellu viimiseks. Esimest korda nägi festival ilmavalgust juba 2006. aastal ning oma senise kuueteiskümne tegevusaasta jooksul on erinevais ajaloolistes paikades, nagu kirikud ja mõisahooned, toimunud pea 50 kontserti, kus on üles astunud üle 40 muusiku 14 erinevast riigist üle terve maailma. Peale kontsertide leiavad festivali raames aset ka Eestist ja mujalt maailmast pärit noortele muusikutele mõeldud instrumentaalmeistrikursused, kus osalejad mitte üksnes ei lihvi oma oskusi tuntud ja tunnustatud oma ala meistrite käe all, vaid musitseerivad nendega koos ka laval ühes ansamblis. Juba teist aastat on festivali peatoetaja ettevõte Kawai.

Hiiumaa Homecoming talvine festival toimub esimest korda ning selle keskmes on Ukrainast pärit, sõja tõttu kodust ilma jäänud tudengitele mõeldud meistrikursused, mis kulmineeruvad meistrikursuslaste ja õppejõudude ühiste kontsertidega.

Festivali esimene kontsert toimub 16. detsembril Hiiumaal Kärdla kirikus ja teine kontsert 18. detsembril Laulasmaal Arvo Pärdi Keskuses.

Vt lisa https://www.homecomingfest.com/

 

Hinnainfo

15/10 EUR

Sündmused

Tähelepanu! 7. detsembril on keskus külastajatele suletud. Vabandame!

Pood