fbpx

Sündmused

Kirjaoskus

Ööülikooli loeng

L 23. märts 2024, 15.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

Viivi Luik

Tutvustus

NB! Kõik piletid on välja müüdud!

Ööülikooli loengus räägib Viivi Luik kirjaoskusest laiemas tähenduses: lugemisest kui kunstist, lugemisest kui privileegist – sellest, et kirjaoskus ei tähenda tingimata loetud teksti mõistmist.

Viivi Luik on proosakirjanik, luuletaja ja esseist. Aastal 1965 ilmus tema esimene raamat (luulekogu „Pilvede püha“). Oma viimase raamatuga „Kuldne kroon“ (2023) pälvis ta hiljuti Kultuurkapitali peapreemia. Aastatel 1993–2014 on Viivi Luik abikaasa diplomaadiameti tõttu elanud pikemalt Soomes, Itaalias, USAs, Lätis ja Rootsis, stipendiaadina 1996. aastal Berliinis ja 2003. aastal ka pikemalt Šveitsis. Viivi Luige teoseid on tõlgitud paljudesse keeltesse.

 

Transfeer Tallinn – Arvo Pärdi Keskus – Tallinn

Kel ei ole võimalik tulla keskusesse isikliku sõiduauto või ühistranspordiga, siis pakume võimalust kasutada transfeeri Tallinnast Laulasmaale. Sõiduk väljub kell 14 Tallinnast Haabersti Cirkle K parklast (Paldiski mnt 106) ning jõuab Arvo Pärdi Keskusesse 25 minutit enne sündmuse algust. Tagasisõit algab keskuse parklast 15 minutit pärast loengu lõppu ning viib Teid esialgsesse kogunemispaika.

Edasi-tagasisõidu hind on 15 € inimese kohta. Müük lõpeb 24 h enne sündmuse algust. Pileti saab osta Fientast sündmuse piletite alt. (Transfeeripilet ei sisalda loengupiletit.)

Sündmused

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri