fbpx

Sündmused

Lisakontsert: hingedepäeva kontsert

Kontsert

P 3. november 2019, 17.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

Kammerkoor Collegium Musicale
Dirigent Endrik Üksvärav
Auli Lonks (klaver)

Tutvustus

Kammerkoor Collegium Musicale on tuntud nii oma kõlakultuuri kui põnevate kavade poolest. Eesti Kooriühing on kõrgetasemelist kooslust pärjanud kolmel korral aasta koori tiitliga. Üheksa tegutsemisaasta sisse mahuvad inspireerivad kontserdid ja festivalid nii kodu- kui välismaal, koostöö hinnatud dirigentide ja interpreetidega, eesti muusika salvestamine. Oma uut hooaega alustas käesoleval sügisel 10. sünnipäeva tähistav Collegium Musicale kontserdireisiga Ukrainasse, kus Kiievi ajaloolises Sofia katedraalis kõlas Eesti heliloojate looming.

Arvo Pärdi Keskuse laval astub Collegium Musicale üles esimest korda. Hingedepäeva kontsert ühendab endas Eesti ja Poola muusika, kõlab Arvo Pärdi ja Erkki-Sven Tüüri looming, aga samuti Paweł Łukaszewski „Corpus Christi responsoria” ja „Popule meus”, mis jõuavad Eesti publikuni esimest korda. Sama kavaga esinetakse hilissügisel ka Poolas Varssavis toimuval festivalil „Eufonie”.

Kontsert toimub koostöös Adam Mickiewicz’i Instituudi ja Poola Suursaatkonnaga Eestis.

Kava:

Erkki-Sven Tüür
Rändaja õhtulaul
Paweł Łukaszewski
Corpus Christi responsoria (esiettekanne Eestis)
Popule meus (maailma esiettekanne)

Arvo Pärt

Virgencita
Alleluia-Tropus
Kleine Litanei
Vater unser
Ja ma kuulsin hääle …

Hinnainfo

Piletid 15–25€ saadaval Fienta müügikeskkonnas ja kohapeal, istekohad on vabad.

Toetajapiletiga 50€ kaasneb istekoht broneeritud reas saali keskel ning giidiga ekskursioon majas pärast kontserti. Giid ootab teid pärast kontserdi lõppu infolaua juures.

VÄLJA MÜÜDUD!

Sündmused

Uudiskiri