fbpx

Sündmused

LÜKKUB EDASI: Ootus

Kontsert

L 10. aprill 2021, 17.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

Elena Bražnik (sopran)
Olga Kulikova (klaver)

Tutvustus

Suur paast on vaikuse, iseenda südamesse vaatamise aeg. Kõikjal, nii inimestes kui looduses valitseb tasane ootus. Selle vaikuse sees peitub eriline hetk – Jumalaema rõõmukuulutamise püha, mil hing heliseb ja aset leiab silmale veel nähtmatu tärkamine. Ühtlasi on see slaavi traditsioonis imeline pöördepunkt – Закликание весны. Kauaoodatud kevad murrab talve väe, et siis ülestõusmispühadega saabuva rõõmu tuules õide puhkeda.

Kevadekuulutajatena astuvad Arvo Pärdi Keskuse laval üles Ukraina päritolu sopran Elena Bražnik ja Eestis sündinud pianist Olga Kulikova, kelle esituses kõlab valik soololaule vene rikkalikust muusikavaramust. Kuulajateni tuuakse Sviridovi, Rahmaninovi ja Tanejevi vokaalminiatuurid, samuti ukraina meistrite Lesja Dõtško ning Julii Meituse helitööd.

Hinnainfo

Piiratud kogus piletid 15€/25€/50€ müügil Fientas ja keskuse kassas alates 10. märtsist, 2021.

Toetajapiletiga (50€) kaasneb giidiga ekskursioon majas pärast kontserti. Giid ootab teid pärast kontserdi lõppu infolaua juures.

NB! Palume haigena kontserti mitte külastada. Kui tunnete ennast tõbisena, siis kirjutage meile hiljemalt üks tund enne kontserdi algust (info@arvopart.ee) ja tagastame teile piletiraha.

Sündmused

Uudiskiri