fbpx

Sündmused

Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert-kohtumine

Kontsert

N 1. oktoober 2020, 15.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

Sten Lassmann (klaver)

Sündmuse korraldaja

Koostöös Muusikapäevaga

Tutvustus

Muusikapäeva programm täidab tänavu kogu Eestimaa imeliste helidega armastatud Eesti heliloojatelt, mida esitavad oma ala vilunud meistrid kõrvuti säravate noorte muusikutega.

 

Kontserdil Arvo Pärdi Keskuses esineb pianist Sten Lassmann, eesti noorema põlvkonna tuntumaid pianiste, kes on võitnud mitmeid olulisi preemiaid ning esinenud mainekates kontserdisaalides Londonist Pekingini. 2008 aastast on Sten Lassmann tegelenud Heino Elleri klaveriloomingu esitamise, uurimise ning tutvustamisega ning on salvestanud kogu Elleri klaverimuusika, 206 teost. Elleri klaverimuusika oli Lassmanni doktoritöö aluseks Londoni Kuninglikus Muusikaakadeemias (PhD in Performance Practice, 2013) ning aastast 2011 ilmub Londonis koostöös plaadifirmaga Toccata Classics seeria „Heino Eller – Complete Piano Music”, mille kogupikkuseks on plaanitud 9 CD-plaati. Sten Lassmann tegutseb nii solisti, kammermuuriku kui pedagoogina Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning on festivali „KLAVER“ kunstiline juht. 

Muusikapäeva kontserdil on kavas Arvo Pärt, Heino Eller, Ester Mägi ning Ludwig van Beethoven.

Hinnainfo

Sissepääs Muusikapäeva kontserdile on tasuta.
Palume eelregistreerida: info@arvopart.ee

Sündmused

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri