fbpx

Sündmused

Reaalajas filmimuusika loomine: ”Fred Jüssi. Olemise ilu” (USA / EST)

E 21. november 2022, 19.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

William Goldstein (klaver, USA)

Sündmuse korraldaja

PÖFF

Tutvustus

Pimedate Ööde Filmifestivali raames toimuval filmimuusikale pühendatud sündmusel “Music Meets Film” annab 21. novembril 19:00 Laulasmaal Arvo Pärdi Keskuses kontserdi tunnustatud helilooja William Goldstein (USA), kes esitleb oma erilist talenti, luues reaalajas muusika Jaan Tootseni dokumentaalfilmile „Fred Jüssi. Olemise ilu“ (2020).

Filmiseansile ja kontserdile järgneb küsimuste ja vastuste / Q&A vestluspaneel filmi režissööri Jaan Tootseni, helilooja ning pianisti William Goldstein’i ja publiku vahel.

Kontserdi ja filmi kestvus: ~65 minutit

William Goldstein on olnud stuudiomuusik plaadifirmades Motown ja CBS Masterworks, mänginud üle 70 helialbumil, mis tekitavad igakuiseid veebikuulamisi 2,000,000 ja 11,000,000 vahel. William Goldstein on loonud helikujunduse üle 50 filmi- ja teleprojektile, ta on digitaalse ja elektroonilise muusika pioneer. Tema anne avaldub kõige silmapaistvamalt helilooja ja pianistina, komponeerides muusikat reaalajas. Ta viib läbi selleteemalisi meistriklasse ja kontserte ning annab välja stuudioalbumeid.

Hinnainfo

20/15 EUR

Sündmused

Tähelepanu! 24. veebruaril on keskus suletud. Ilusat vabariigi aastapäeva!

Uudiskiri