fbpx

Uudised

Arvo Pärdi Keskust saab külastada ka muuseumikaardiga

12.04.2023

Alates teisipäevast, 11. aprillist on võimalik osta muuseumikaarti, millega saab piiramatult külastada enam kui 100 muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti. Muuseumikaardiga on liitunud ka Arvo Pärdi Keskus ning see kehtib keskuse sisspääsupiletina.

Kaardi omanikud saavad külastada keskuse püsinäitust, laenutada audiogiidi, vaadata Arvo Pärdi elust ja loomingust rääkivat filmi, astuda sisse kabelisse ning suveperioodil tõusta ka vaatetorni.

Ühtlasi saab muuseumikaardiga külastada Arvo Pärdi Keskuses toimuvaid sündmusi, mille pääsmeks on keskuse pilet (nt loengud ja vestlusõhtud, vajalik võib olla eelregistreerimine). Kontsertidele ja kallima piletiga erisündmustele tuleb soetada lisaks sündmuse pilet.

Muuseumikaardiga liitunud külastuskohtade temaatika on lai ning avastamist leiab endale nii kultuuri- kui seiklushuviline, tehnika- ja loodusesõber ning iga lastega pere. Lisaks on muuseumikaardi eesmärk tutvustada väiksemaid külastuskohti, kuhu paljud muuseumisõbrad tõenäoliselt veel jõudnud pole.

Et hoida loodust, siis on muuseumikaart digitaalne ja QR-koodiga ning eraldi plastkaarti pole. Kaardi kasutamine on lihtne, sest muuseumikassas tuleb näidata oma digipiletit või kui see on maha ununenud, siis isikut tõendavat dokumenti.

Muuseumikaarti saab osta nii kaardi koduleheküljelt www.muuseumikaart.ee kui ka mitmest muuseumist kohapealt. Kaarti on võimalik soetada ka Arvo Pärdi Keskusest.

Muuseumikaardi tegevust korraldab SA Muuseumikaart ning selle käivitamist toetas Eesti Kultuuriministeerium.

Aastane muuseumikaart maksab 59 eurot ning sellega saab külastada piiramatu arv kordi rohkem kui 100 muuseumi ja külastuskohta Eestis.

Osta veebist: muuseumikaart.ee/osta/.

Vaata lähemalt: www.muuseumikaart.ee.

Uudiskiri