fbpx

Uudised

Arvo Pärdi sünnipäevanädala kontserte on võimalik kuulata ka raadiost ja internetist

08.09.2011

Arvo Pärdi sünnipäevanädala kontserdid nii Eestis kui Itaalias jõuavad kõigi huvilisteni ka raadio ja interneti vahendusel.


9. septembril
kõlavad Tõnu Kaljuste dirigeerimisel Tallinnas Noblessneri valukojas Sümfooniad nr 1-4.
Kontserti on võimalik kuulata Klassikaraadio sagedustel või Klassikaraadio veebilehelt  9. septembril kell 19.30 (GMT +3).

Eesti Raadio vahendab 9. septembri kontserdi mitmetele Euroraadio liikmetele, sh Taani, Horvaatia ja Saksamaa Saarbrückeni raadiojaamade kuulajatele sarjas a la carte esmaspäeva, 12. septembri õhtul kell 18.05 GMT. Paljudes raadiojaamades on kontsert eetris hiljem.

 

9. septembril Itaalias MITO Settembre Musica festivalil dirigeerib Tito Ceccherini  Arvo Pärdi teoste „Salve Regina“, „Beatus Petronius“ ja „Statuit ei Dominus“ uusversioonide maailmaesiettekandeid.
Kontserdist teeb otseülekande Rai Radio 3 ning seda on võimalik kuulata Radio 3 veebilehel 9. septembril kell 21.00 kohaliku aja järgi (GMT +2), Eesti aja järgi kell 22.00.

 

11. septembril toob Tõnu Kaljuste Tallinna Jaani kirikus kuulajate ette neli teost: „Salve Regina“, „Statuit ei Dominus“, „Beatus Petronius“ ja „Adam’s Lament“, neist kolm esimest on teoste uusversioonide esiettekanded Eestis.
Kontserti on võimalik kuulata Klassikaraadio sagedustel või Klassikaraadio veebilehelt 11. septembril kell 18.00 (GMT +3).

 

Head kuulamist!

Uudiskiri