fbpx

Uudised

Kutsume Ukraina loovisikuid Arvo Pärdi Keskusesse resideeruma

23.03.2023

Arvo Pärdi Keskus kutsub  Ukraina loovisikuid kandideerima tasustatud residentuuri Arvo Pärdi Keskusesse, mis saab teoks Eesti loomeresidentuuride võrgustiku LOORE Ukraina kunstnikele mõeldud residentuuriprojekti raames. Taotluste tähtaeg on 14. aprill!
Residentuur Arvo Pärdi Keskuses kestab kuni kaks kuud ajavahemikus 2023. aasta novembrist kuni 2024. aasta maini. Kunstnikud saavad residentuuri perioodil stipendiumi, neile kaetakse majutus- ja reisikulud.
Eesti loomeresidentuuride võrgustiku LOORE kaheksa liiget pakuvad aastatel 2023–2024 Ukraina loomeinimestele turvalist ja loomingulist keskkonda selleks, et nad saaksid tegeleda oma projektidega ja sõlmida kontakte Eesti kunstnikega.

LOORE Ukraina kunstnike residentuuriprojekti toetab Nordic Culture Point.

MTÜ Eesti Loomeresidentuurid (LOORE) eesmärk on edendada omavahelist koostööd, arendada loovisikute mobiilsust ja loometööd toetavaid üksusi, esindada loomeresidentuuride huve ning suurendada nende rahvusvahelist nähtavust.

LOORE 14 liiget on Arvo Pärdi Keskus, Eesti Kirjanduse Selts, Eesti Kunstnike Liit, Kai Kunstikeskus, Kanuti Gildi SAAL, Kordon, Maajaam, Massia, MoKS, Narva kunstiresidentuur NART, Pärnu Loovlinnaku residentuur, Rae Kultuurikeskuse Vaskjala residentuur, Tartu Kunstnike Liit ja TYPA.

Loe lähemalt tingimuste ja taotlemise kohta: https://bit.ly/3M2lHOP
Taotle residentuuri: https://bit.ly/3ngw6Mo

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri