fbpx

Uudised

Arvo Pärdi Keskus annab sellel aastal välja kaks residendistipendiumit

13.01.2022

Arvo Pärdi Keskus annab juba teist aastat välja residendistipendiumeid, et pakkuda kunstnikele võimalust pühenduda Arvo Pärdi Keskuses oma loomingule. Tänavu on üks stipendium ette nähtud muusikavaldkonna esindajale ning teine mõne muu kunstiliigiga tegelevale loovisikule. Selle aasta ainus taotlusvoor avaneb 17. jaanuaril ning taotluste tähtaeg on 31. märts. Taotluse saab esitada SIIN.

Arvo Pärdi Keskuse residentuuri on oodatud loovisikud, kes vajavad loometegevuseks ja uute ideede leidmiseks rahulikku ja inspireerivat keskkonda. Residentuuri kestus on 1‒4 nädalat, stipendium katab residendi transpordikulud, majutuse lähedal asuvas LaSpa hotellis ning sisaldab ka päevaraha.
Peale keskuse loometoa saavad residendid kasutada raamatukogu ning kokkuleppel ka teisi ruume ja olemasolevaid muusikainstrumente.

Residendistipendiumi taotlemiseks tuleb täita residentuuri avaldus, mille leiab alates 17. jaanuarist keskuse kodulehelt. Palume taotlejal tutvuda programmi tingimuste ja võimalustega siin.

Arvo Pärdi Keskus avas residentuuriprogrammi 2021. aastal ning andis välja kaks residendistipendiumit, mille said Austria helilooja Annamaria Kowalsky ning Valgevene helilooja Volha Padhajskaja.

Arvo Pärdi Keskuse loometuba on võimalik tasu eest kasutada ka väljaspool stipendiumiprogrammi, kirjutades aadressil info@arvopart.ee.

Loe lähemalt: www.arvopart.ee/residentuur/

Lisainfo:
Saara Laurik
+372 335 3000
saara@arvopart.ee

Uudiskiri