fbpx

Uudised

Arvo Pärdi Keskus on nomineeritud 2019. aasta arhitektuuripreemiatele

10.09.2019

Arhitektuurivaldkonna loomeliidud ja Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital valisid välja 2019. aasta arhitektuuripreemiate nominendid, kellest parimaid autasustatakse aasta lõpus Tartus toimuval auhinnatseremoonial. Nominentide hulka pääsesid mitmed avalikud objektid ja linnaväljakud, restoranid, bürood, eramud ja näitused.

Arhitektide Fuensanta Nieto ja Enrique Sobejano projekteeritud Arvo Pärdi Keskuse hoone on valitud Eesti Arhitektide Liidu aastapreemia kandidaatide hulka, samuti on keskus nomineeritud Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia saamiseks ning hoone jõudis ka Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali tänavuste aastapreemiate nominentide sekka.

Arhitektuuripreemiatele esitati tänavu ligi 200 ettepanekut, mis on läbi aegade suurim kandidaatide arv. Žüriide tihedale sõelale jäi 65 teost, laureaadid kuulutatakse välja Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali ühisel auhinnatseremoonial 6. detsembril Tartus Kammivabrikus.

 

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri