fbpx

Sündmused

chOirland

Kontsert

L 25. mai 2024, 17.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

Iiri kammerkoor
Dirigent Paul Hillier

Tutvustus

Hooaja lõppkontserdil on Arvo Pärdi Keskuses sel kevadel rõõm võõrustada Iiri kammerkoori. Iirimaa juhtiv koorikollektiiv, riiklik kammerkoor Chamber Choir Ireland astub Laulasmaal üles oma pikaaegse dirigendi Paul Hillieri käe all, kes on koori kunstiline juht olnud alates 2008. aastast. Chamber Choir Ireland on tuntud mitmekülgse ja dünaamilise esitusstiili pooles, nende etteasteid on nimetatud ka vokaalseks tulevärgiks. Koori repertuaar ulatub varajasest renessansist tänapäevani, hõlmates nii kooriklassikat kui uudisloomingu tellimusi. Eestisse toovad nad kaasa inglise renessansi suurkuju Thomas Tallise loomingu kõrvuti uuema koorimuusikaga Ameerikast ja Inglismaalt ning tutvustavad ka oma koduriigi nüüdisheliloojate David Fennessy ja Eoghan Desmondi teoseid.

Kavas:
David Fennessy – chOirland
Thomas Tallis – Lamentations of Jeremiah (1)
Eoghan Desmond – I am
Arvo Pärt – O Holy Father Nicholas
Cassandra Miller – The City, Full of People
Caroline Shaw – How to Fold the Wind


Transfeer Tallinn-Arvo Pärdi Keskus-Tallinn

Kel ei ole võimalik tulla keskusesse isikliku sõiduauto või ühistranspordiga, siis pakume võimalust kasutada transfeeri Tallinnast Laulasmaale. Sõiduk väljub kell 16 Tallinnast, Haabersti Cirkle K parklast (Paldiski mnt 106) ning jõuab Arvo Pärdi Keskusesse 25 minutit enne sündmuse algust. Tagasisõit algab keskuse parklast 15 minutit pärast kontserdi lõppu ning viib Teid esialgsesse kogunemispaika.

Edasi-tagasi sõidu hind 15 € inimese kohta. Müük lõppeb 24 h enne sündmuse algust. Pileti saab osta Fientast sündmuse piltetite alt. (Transfeeri pilet ei sisalda kontserdi piletit.)

 

Kontserti toetavad:

 

Sündmused

Uudiskiri