fbpx

Sündmused

Kellasalu helid

Kontsert

L 1. juuni 2019, 19.00

Toimumiskoht

Kellasalu

Esinejad

Johannes Kiik (tromboon)
Peeter Margus (tromboon)
Ingvar Leerimaa (tromboon)
Mimosa Laine (tromboon)
Enri Remmelgas (tuuba)

Tutvustus

Juunikuu esimesel päeval alustame Arvo Pärdi Keskuse suvehooaega tromboonimuusikaga keskuse ümbruses – Laulasmaal Kellasalus.

Laulasmaa on väga „musikaalne“ nimi, siin kõrval asub Heliküla, mis on muusikute seas olnud populaarne suvituspaik. Lisaks Heino Ellerile on ka paljudel teistel heliloojatel ja muusikutel, nagu Villem Reimannil, Ester Mägil, Lepo Sumeral ja Tõnu Kaljustel, olnud siin suvekodu või on seda praeguseni.

Kellasalu on saanud koduks ka Arvo Pärdi arhiivile ja muusikale, mida tunneme eelkõige tema loodud helikeele – tintinnabuli – järgi. “Tintinnabulum” tähendab ladina keeles kellukest.

Kellasalu metsa panevad laupäeva õhtul helisema Johannes Kiik (tromboon), Peeter Margus (tromboon), Ingvar Leerimaa (tromboon), Mimosa Laine (tromboon) ja Enri Remmelgas (tuuba).

Pärast muusikalisi etteasteid võivad huvilised omal käel läbida tähistatud matkaraja, mis viib Lohusalu lahe äärde, edasi-tagasi teekonna pikkus on 3,2 km. Matkaraja kaardi, mis juhatab teed mere äärde, saavad külastajad saabudes.

Koguneme kell 19 Arvo Pärdi Keskuse parklas, kus osalejad saavad täpsema info järgneva kohta.

Palume riietuda ilmale vastavalt.

Sündmus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil info@arvopart.ee. Registreerimine lõppeb 30. mail.

Hinnainfo

Tasuta

Sündmused

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri