fbpx

Uudised

Monica ja Ott Kaukver pälvisid kultuurisõbra tiitli

14.02.2020

Kultuuriministeerium andis täna, 14. veebruaril üle tänavused kultuurisõbra tiitlid. PROTO Avastustehases toimunud tänuüritusel tunnustas kultuuriminister Tõnis Lukas ettevõtteid ja metseene, kelle panus kultuurivaldkonna heaks oli mullu silmatorkav ja kaalukas.

Arvo Pärdi Keskusel on siiralt hea meel, et kultuurisõbra aunimetuse pälvisid tänavu teiste seas keskuse toetajad Monica ja Ott Kaukver.

Ott ja Monica Kaukver olid eelmisel aastal keskuse suurimad eraisikutest toetajad, tänu kelle toele on keskuse kontserdisaalis võimalik välja ehitada tingimused kõrgekvaliteediliseks filminäitamiseks ning tuua keskusesse esinema tippsoliste- ja kollektiive kogu maailmast. Samuti sai nende toel valmis keskuse audiogiidi ingliskeelne arendus.

„Ott ja Monica Kaukveri toetus rajaneb huvil, hoolivusel ja armastusel Eesti kultuuri vastu,“ ütles Arvo Pärdi Keskuse nõukogu esimees Michael Pärt.

Kultuuriministeeriumile laekus tänavu 47 tunnustamise ettepanekut. Nende seast valiti välja 21 kultuurisõpra ning kaks peapreemia laureaati ehk aasta kultuurisõpra.

Pidulik tänusündmus toimus 14. veebruaril PROTO Avastustehases. Kultuuriministeerium annab aasta kultuurisõbra tiitlit välja alates 2012. aastast.

Oleme väga tänulikud ja soovime palju õnne kultuurisõbra tiitli puhul!

Uudiskiri