fbpx

Uudised

Rahvusvaheline konverents avab loovuse erinevaid tahke

20.02.2020

27.‒29. veebruaril toimub Tallinnas ja Laulasmaal rahvusvaheline haridus- ja teoloogiakonverents „Loojast loovuseni: loovus teoloogia, pedagoogika ja psühholoogia perspektiivis“. Juba teist aastat leiab Püha Johannese Kooli konverents aset koostöös Arvo Pärdi Keskusega.

Seekordse konverentsi keskmes on küsimus loovusest, mida püütakse mõista erinevate teadusvaldkondade abil. Kas loovus tähendab alati innovatsiooni? Kas loovus ja traditsioon välistavad või täiendavad teineteist? Kas on vaja alati olla originaalne? Kuidas käsitleda loovust hariduses? Need on vaid mõned vaatenurgad, mida ettekannetes käsitletakse.

Konverentsi esinejate hulgas on rahvusvaheliselt tuntud teolooge, õpetajaid, psühholooge ja loomeinimesi, nagu Diokleia metropoliit Kallistos Ware, psühholoogiaprofessor Renos Papadopoulus, helilooja ja muusikateadlane, ülempreester Ivan Moody ja paljud teised.

Kõik ettekanded tõlgitakse sünkroonselt eesti, inglise ja vene keelde.

27. ja 29. veebruaril toimub konverents Püha Johannese Koolis (Siili 14, Tallinn), 28. veebruaril Arvo Pärdi Keskuses (Kellasalu tee 3, Laulasmaa).
Vaata lähemalt konverentsi päevakava ning esinejaid: https://konverents.pjk.ee/kava.

Uudiskiri