fbpx

Sündmused

Järvi Akadeemia Laulasmaal

Kontsert

L 10. juuli 2021, 13.00

Toimumiskoht

Arvo Pärdi Keskus

Esinejad

Järvi Akadeemia sinfonietta
Dirigeerimiskursuslased

Tutvustus

Arvo Pärt
– Festina lente
– Silouan’s Song
– Trisagion

Järvi Akadeemia sinfonietta
Dirigeerimiskursuslased

 

Rahvusvaheliselt tunnustatud Pärnu Muusikafestival ühendab endas nii kontserdiprogrammi kui ka Järvi Akadeemia raames toimuvad meistriklassid ja õpitoad muusikutele. Järvide perekond on alati pidanud eesti noorte muusikaharidust väga oluliseks ja südamelähedaseks teemaks ning seetõttu pandigi alus peamiselt Pärnus toimuvatele laiahaardelistele meistrikursustele.

2021. aasta kursuste raames leiab Järvi Akadeemia ja Arvo Pärdi Keskuse koostöös esmakordselt aset avatud kontsert-meistriklass, mil Järvi Akadeemia sinfonietta ja dirigeerimiskursuslaste esituses kõlavad Arvo Pärdi teosed saavad kontserdil ka sõnalise täienduse. Ettekandele tulevad “Festina lente”, “Silouan’s Song” ja “Trisagion”, teoseid tutvustavad Kristina Kõrver ja Kai Kutman Arvo Pärdi Keskusest.

Hinnainfo

Piiratud kogus piletid 15€/25€/50€ müügil Fientas ja keskuse kassas.

Toetajapiletiga (50€) kaasneb giidiga ekskursioon majas pärast kontserti. Giid ootab teid pärast kontserdi lõppu infolaua juures.

NB! Palume haigena kontserti mitte külastada. Kui tunnete ennast tõbisena, siis kirjutage meile hiljemalt üks tund enne kontserdi algust (info@arvopart.ee) ja tagastame teile piletiraha

Sündmused

Uudiskiri