fbpx

Inimesed

Kaasteelised

Lisaks riigipoolsele toele ja eraettevõtete toetusele oleme keskuse ülesehitamisel tänulikud oma koostööpartneritele, vabatahtlikele ja kaasteelistele nii Eestis kui väljaspool nende kogemuste ja pühendumuse eest.

Arvo Pärdi Keskuse koostööpartnerid ja kaasteelised:

Doug Maskew, Toomas Siitan, Saale Kareda, Madis Kolk, Kaarel Kuurmaa, Dorian Supin, Reet Sokmann, Hedi Rosma, Angelika Schneider, Birgit Püve, Krista Peek, Viive Valper, Jaan-Eik Tulve, Jorma Sarv, Marrit Andrejeva, Nikita Andrejev, Andres Kurg, Ra Luhse, Rein Lang, Inga Bowden, Rob Bowden, Maarja Neivelt, Indrek Neivelt, Maarja Loorents, Key Aavoja, Kristi Liiva, Ruti Einpalu, Mart Einpalu, Helge Saks, Kaire Maimets-Volt, Kristi Jõeäär, Eneli Meresmaa, Karin Laansoo, Grete Vellend, Liina Vilgats, Liis Kuusemäe, Hanna Schutting, Aleksandra Dolgopolova, Ulvi Pechter, Angela Pechter, Allar Pechter, Tea Trahov, Liivika Simmul, Aivar Napits, Tanel Veenre, Tiina Ristimets, Kalev Käosaar, Karina Vabson, Assar Jõepera, Laura Välja, Mall Eltermaa, Joonas Sildre, Malle Maltis, Aive Sarapuu, Peeter Sarapuu, Evelin Ilves, Toomas Hendrik Ilves, Jaan Tootsen, Irina Pärt, Andres Kaljuste, Sophia Rahman, Arvo Vilu, Kaupo Kikkas

Universal Edition
ECM Records
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Püha Johannese Kool
Vanalinna Hariduskolleegium
Püha Vladimiri Õigeusu Teoloogiline Seminar
Eesti Riigiarhiiv
Tartu Ülikooli Filosoofiateaduskond
Britten-Pears Foundation
Arnold Schönbergi keskus
Eesti Arhitektide Liit
Eesti Muusika Infokeskus
Eesti Muusikanõukogu

Miks toetan Arvo Pärdi Keskust?

Ranno Tingas, Ernst&Young Baltic
Pean seda väga suureks privileegiks, et võime olla Arvo Pärdi Keskuse toetajad. Arvo Pärt on oma heliloominguga maailmas tipptasemel Eestit esindanud ning kui saame oma kogemuste ja teadmistega aidata tema loomingu talletamisele ja tutvustamisele, siis tahame oma panuse anda.

Sten Luiga, Cobalt
Arvo Pärt on meie väikese rahva üks suurkujudest. Perekond ja eriti tema abikaasa Nora Pärt on näinud vaeva, et need materjalid praegu keskuses on. Palju toredaid inimesi on keskuse loomiseks vabatahtlikuna oma õla alla pannud ja see entusiasm nakatas meidki.

Liivika Simmul (vabatahtlik alates keskuse loomisest, nõukogu liige)
Loomulikult ei ole ma andnud midagi võrreldes sellega, mida olen saanud: eeskätt neid kogemusi ja impulsse, mida elus otsin ja vajan. Koostöö tegemine APKga on minu jaoks sama, mis kokkupuude Arvo Pärdi muusika ja maailmaga. Tunnen sedasama südantülendavat mõju. Keskus on kui muusika kaksikvend, kannab sama vaimu lihtsalt teisel kujul. Vaimu, mis aitab mul elada.

Uudiskiri