fbpx

Inimesed

Karin Rõngelep

Toimetaja, arhiivispetsialist
karin@arvopart.ee

Karin asus Arvo Pärdi Keskuses tööle 2017. aastal. Tema soov oli põhjalikumalt süveneda ühte muusikavaldkonna teemasse ning sulanduda inspireerivasse keskkonda, mida pakub Laulasmaa oma roheluse ja vaikusega.

Karin töötab arhiivispetsialisti-toimetajana, tema põhiülesandeid on jälgida meediamaastikul toimuvat ning talletada tulevaste põlvede jaoks artikleid heliloojast. Ta viib läbi ka teoste loomisloo vestlusi heliloojaga, millele eelneb põhjalik töö arhiivimaterjalidega, ning ühtlasi aitab ta vastata neile meilipäringutele, mis puudutavad küsimusi helilooja, tema loomingu ja teoste esituste kohta. Karin hindab oma töö juures seda, et ta õpib iga päev midagi uut, mitte ainult Arvo Pärdi muusika, vaid ka kogu maailma kohta.

Eesti muusikaelu erinevaid tahke on talle avanud ka kümne aasta pikkune toimetajatöö Klassikaraadios, kirjandusala toimetaja töö Rahvusooperis ja reklaamijuhi amet ERSOs.

Karin on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateaduse eriala muusikateoreetiliste ainete õpetaja suunal ning omandanud kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi Tallinna Ülikoolis.

Uudiskiri