fbpx

Inimesed

Anu Kivilo

Tegevjuht
anu@arvopart.ee

Arvo Pärdi Keskuse tegevjuht Anu tuli keskusesse tööle 2012. aastal. Teda paelus mõte olla tegev ainulaadse ettevõtmise – keskuse loomise – juures, mis on ühtaegu nii süvenemist võimaldav kui ka teadmisi rikastav.

Tegevjuhina korraldab Anu keskuse tööd, esindab keskust ja suhtleb koostööpartneritega. Tema südameasjaks on olnud 2018. aasta sügisel valminud keskuse uue hoone ehitus, mille kõikide arengutega on ta alates arhitektuurikonkursi väljakuulutamisest kuni maja sisseseadmiseni detailideni kursis.

Kultuurikorralduse valdkonnaga on Anu seotud alates 1994. aastast. Ta on töötanud Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti juhatajana, Pimedate Ööde filmifestivali tegevjuhina, olnud programmijuht mitmes kultuurifondis ning osalenud Euroopa, Põhjamaade ja Eesti Kultuuriministeeriumi ekspertkomisjonide töös. Ta on olnud ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kultuurikorralduse magistriprogrammi loomise meeskonnas ning juhtinud sealset kultuurikorralduse ja humanitaarainete osakonda.

Anu on lõpetanud Tartu Ülikooli inglise filoloogia erialal ning kaitsnud magistrikraadi kultuurikorralduse alal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Uudiskiri