fbpx

Inimesed

Saara Laurik

Residentuuriprogrammi juht (osalise koormusega)
saara@arvopart.ee

Saara liitus Arvo Pärdi Keskusega 2018. aasta kevadel, kui käisid ettevalmistused uue maja avamiseks. Arvo Pärdi muusika on teda elus väga palju mõjutanud ja teda köitis töötamine kollektiivis, kes tegeleb Arvo Pärdi loomepärandi vahendamise ja talletamisega.

Saara koordineerib keskuse residentuurprogrammi, mis pakub eri valdkondade loovisikutele nii Eestis kui kaugemal võimalust võtta aega, et tulla keskuse loometuppa oma loomingu kallal töötama. Lisaks sellele haldab ta ka keskuse sündmuste piletimüüki.

Enne Arvo Pärdi Keskusesse tööle asumist töötas Saara kuus aastat Pimedate Ööde filmifestivali meeskonnas. Tema huvideks on alati olnud film ja muusika – valdkonnad, millega ta on end ka tööalaselt sidunud.
Saara on lõpetanud Tallinna Ülikooli kultuuriteaduse erialal ning hetkel omandab ta magistrikraadi Tartu Ülikooli sotsiaalteaduse valdkonnas (muutuste juhtimine ühiskonnas).

Tähelepanu! 22. juunil on keskus avatud kuni 16.00, 23. juunil on keskus suletud. Ilusat võidupüha ja toredat jaaniaega kõigile!

Uudiskiri