Inimesed

Sandra Perens

Sündmuste koordinaator
sandra@arvopart.ee

Sandra liitus Arvo Pärdi Keskuse meeskonnaga 2019. aasta alguses tänu õnnelike juhuste kokkusattumisele. Sandra on omamoodi majahaldjas, aidates seal, kus parasjagu vaja. Ta on peamine kontaktisik ning abistaja kõikides ruumibroneeringuid puudutavates küsimustes alates terest kuni tehnilise toeni. Selle kõrval suhtleb ta vastuvõtulauas külastajatega, koordineerib kontsertide ja teiste sündmuste piletimüüki ning aitab kaasa programmi turunduse elluviimisel. Imetlusväärne on tema tehniline taip ja abivalmidus lihtsamates IT-küsimustes.

Sandra on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse erialal ning Estonian Business Schooli magistriõppe rahvusvahelise ärikorralduse alal. 2011. aastal asus ta õpingute kõrval tööle kontserdi- ja festivalikorraldajana ettevõttes Musiccase OÜ (tänaseks Shiftworks), alustades tegevjuhi assistendina ning lõpetades Põhjamaade suurimate esitlusfestivalide hulka kuuluva festivali Tallinn Music Week programmijuhina.
Samal ajal töötas Sandra ka Eesti muusika eksporti arendavas organisatsioonis Music Estonia välisprojektide juhi ning laulukirjutajate laagri projektijuhina. Ta on olnud ka Baltikumi suurima tantsumuusikafestivali Weekend Festival Baltics tegevjuhi abi ning piletimüügi juht. Enne Arvo Pärdi Keskusesse tulekut töötas Sandra plaadifirmas Sony Music Entertainment Baltimaade turundusjuhina.

4. novembril sulgeb keskus külastajatele uksed kell 16.00. Vabandame!

Pood