fbpx

Inimesed

Sandra Perens

Partnerlussuhete juht (osalise koormusega)
sandra@arvopart.ee

Sandra liitus Arvo Pärdi Keskuse meeskonnaga 2019. aasta alguses tänu õnnelike juhuste kokkusattumisele. Ta on peamine kontaktisik ning abistaja ruumibroneeringuid puudutavates küsimustes alates terest kuni tehnilise toeni. Imetlusväärne on tema tehniline taip ja abivalmidus lihtsamates IT-küsimustes.

Sandra on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse erialal ning Estonian Business Schooli magistriõppe rahvusvahelise ärikorralduse alal. 2011. aastal asus ta õpingute kõrval tööle kontserdi- ja festivalikorraldajana ettevõttes Musiccase OÜ (tänaseks Shiftworks), alustades tegevjuhi assistendina ning lõpetades Põhjamaade suurimate esitlusfestivalide hulka kuuluva festivali Tallinn Music Week programmijuhina.

Samal ajal töötas Sandra ka Eesti muusika eksporti arendavas organisatsioonis Music Estonia välisprojektide juhi ning laulukirjutajate laagri projektijuhina. Ta on olnud ka Baltikumi suurima tantsumuusikafestivali Weekend Festival Baltics tegevjuhi abi ning piletimüügi juht. Enne Arvo Pärdi Keskusesse tulekut töötas Sandra plaadifirmas Sony Music Entertainment Baltimaade turundusjuhina.

Uudiskiri